پیشاپیش از اینکه به قوانین و مقررات ما احترام میزارید کمال تشکر را داریم:

انجام فعالیتهای غیرقانونی یا انجام فعالیتهای قانونی به شیوه های غیرقانونی همچون فعالیتهای هرمی ( هرگونه فعالیتی که بر خلاف قوانین و مقررات جاریه کشور باشد و همچنین فعالیت شرکت های هرمی مطابق ﺑﻨﺪ ١ ﻣﺎﺩﻩ ۳۶ ﻗﺎﻧﻮﻥ ﻣﺠﺎﺯﺍﺕﺍﺳﻼﻣﯽ ۱۳۹۲ ﺍﺧﻼﻝﺩﺭﻧﻈﺎﻡ ﺍﻗﺘﺼﺎﺩی ﮐﺸﻮر ﺍﺯ ﺟﻤﻠﻪ ﺟﺮﺍﯾﻢ ﺍﻗﺘﺼﺎﺩی ﺍﺳﺖ ﻭ ﻁﺒﻖ ﺑﻨﺪ ﺝ ﻣﺎﺩﻩ ۴۷ ﻗﺎﻧﻮﻥ ﻣﺬﮐﻮﺭ، در این وب سایت انجام نمی شود و نخواهد شد و در صورت درخواست مخاطبین از مسئولین فرا استراتژی فرد مورد نظر بدون درنظر گرفتن هیچ رابطه ای به مراجع قضایی و دستگاه های مربوطه معرفی خواهد شد تا با ﺻﺪﻭﺭﺣﮑﻢ ﻭ ﺍﺟﺮﺍی ﻣﺠﺎﺯﺍﺕ ﺩﺭ ﺍﯾﻨﮕﻮﻧﻪ ﺟﺮﺍﺋﻢ ﺑﺎ ﻣﻮﺿﻮﻉ ﺟﺮﻡ با ایشان برخورد قانونی شود.

 • وب سایت ما ممکن است در راستای مطابقت عملکردش با قوانین و مقررات کشور اطلاعات کاربر را در جریان رسیدگی قضایی و تنها در پاسخ به دستور مراجع قضایی ذیصلاح در اختیار نهادهای ذیربط قرار دهد.
 • مخاطبان عزیز  مجاز نیستند محتوای موجود در سایت را با مقاصد تجاری و حتی غیر تجاری بازنشر بدهند . هر گونه کپی برداری از محتوای وب سایت پیگرد قانونی خواهد داشت .
 • مشتریان و مخاطبان فرا استراتژی می پذیرند و موافق هستند که هر گونه توصیه انجام شده بوسیله کارمندان فرا استراتژی برای استفاده از خدمات و محصولات اشخاص ثالث، تنها توصیه آن کارمندان است و ربطی به فرا استراتژی ندارد. فرا استراتژی تضمینی در مورد جامعیت و یا کیفیت خدمات و محصولات آن اشخاص ثالث نمی دهد.
 • چنانچه محتوای منتشر شده توسط فرا استراتژی (شامل متن، تصویر، ویدیو و . . . ) ناقض حقوق مالکیت شما یا آشنایان می باشد، با ما تماس گرفته موضوع مربوطه را پیگیری کرده تا درصدد رفع آن اقدامات لازم را انجام دهیم .
 • مقالات منتشر شده در فرا استراتژی جهت افزایش اطلاعات عمومی کاربران در حوزه های مربوطه است. برخی از مقالات منتشر شده توسط فرا استراتژی ، حاصل از ترجمه مقالات اینترنتی یا غیر اینترنتی غیر فارسی و یا جمع آوری و سامان دهی مطالب اینترنتی یا غیر اینترنتی فارسی است. لذا عمل به پیشنهادات بدون مشورت با متخصصان آن حوزه توصیه نمی شود لذا در استفاده و بکارگیری محتوای مقالات دقت لازم را داشته باشید.
 • متخصصین و طراحان فرا استراتژی تمام اقدامات احتیاطی را برای محافظت از وب سایت در قبال ویروس ها انجام می دهند، اما امکان دارد در بعضی مواقع و به ندرت اطمینان صد درصد نداریم که تمامی اطلاعات، نرم افزارها و یا سایر مطالب قابل دسترس از طریق صفحات وب، عاری از ویروس ها، کرم ها، تروجان و دیگر بد افزارها باشد. به همین جهت حفاظت کاربر در مقابل موارد ذکر شده با نصب ضد ویروس های امنیتی بر روی پلتفرم های شخصی به عهده مخاطب میباشد لطفا در این مورد رعایت بفرمایید.

ثبت، پردازش و ارسال سفارش

 • فرا استراتژی تمام تلاش خود را در راستای پاسخ گویی به سفارشات بصورت 24 ساعته خواهد داشت ولی قطعا در روزهای کاری به معنی روز شنبه تا پنج‌شنبه هر هفته، به‌استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت‌شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند. فرا استراتژی به مشتریان خود در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت در روز امکان سفارش گذاری می‌‏دهد. لازم بذکر است در بعضی مواقع زمان فروش خدمات و محصولات در جشنواره ها بدلیل فروش انبوه احتمال انجام سفارشات با تاخیر وجود خواهد داشت که پیشاپیش در این خصوص از شما پوزش می طلبیم.
 • کلیه سفارش‌‏های ثبت‌شده در سایت فرا استراتژی  به‌وسیله ارسال کد سفارش از طریق پیام کوتاه و پیش فاکتور از طریق ایمیل، در صف پردازش قرار می‏‌گیرند. فرا استراتژی همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت‌شده، نهایت دقت و تلاش خود را انجام می­دهد. باوجوداین، درصورتی‌که موجودی محصولی در فرا استراتژی به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای فرا استراتژی محفوظ است و یا مشتری می‏‌تواند به‌جای کالای به اتمام رسیده، محصول دیگری را جایگزین کند.
 • در صورت بروز مشکل در پردازش نهایی سبد خرید مانند اتمام موجودی کالا یا انصراف مشتری، مبلغ پرداخت‌شده طی ۲۴ الی ۴۸ ساعت کاری به‌حساب مشتری واریز خواهد شد.
 • فرا استراتژی مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش گیری جدید، اقدام و فروش خود را متوقف کند و کلیه سفارش‌‏های ثبت‌شده قبل از توقف سفارش گیری، پردازش و ارسال می‌‏شود. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای فرا استراتژی محفوظ است.
 •  در صورت بروز هرگونه خطا نسبت به درج قیمت و ارزش ریالی کالاهای موجود در سایت فرا استراتژی، حق بلااثر نمودن سفارش و خرید انجام‌شده توسط مشتری، برای فرا استراتژی محفوظ است. فرا استراتژی در اسرع وقت وجوه دریافتی را به‌حساب اعلام‌شده توسط مشتری واریز و عودت می­ نماید و مشتری با ورود به سایت فرا استراتژی می­پذیرد از این امر آگاهی داشته و در این خصوص ادعایی نخواهد داشت.
 •  کاربران باید هنگام سفارش کالای موردنظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به‌طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است در صورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل‌پیگیری و تحویل نخواهد بود. بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره تماس­ های همراه و ثابت توسط مشتری، به‌منزله مورد تأیید بودن صحت آن‌ها است و درصورتی‌که این موارد به‌صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، فرا استراتژی جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می­تواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند. همچنین، مشتریان می­توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و اگر مبلغ سفارش از پیش پرداخت‌شده باشد، تحویل‌گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی همراه داشته باشد.
 •  با توجه به ثبت سیستمی سفارش، به‌هیچ‌عنوان امکان صدور فاکتور مجدد یا تغییر مشخصات آن ازجمله تغییر فاکتور حقیقی به حقوقی وجود ندارد. بنابراین لازم است مشتریان هنگام ثبت سفارش، نسبت به این مسئله دقت لازم را داشته باشند و اگر نیاز دارند که فاکتور حقوقی برای آن‌ها صادر شود، هنگام ثبت سفارش خود، با  واردکردن مشخصات سازمان موردنظر، برای خرید سازمانی و دریافت فاکتور رسمی اقدام کنند.
 • همچنین آدرسی که خریدار به‌عنوان آدرس تحویل‌گیرنده ثبت یا انتخاب می­کند، در فاکتور درج خواهد شد و لازم است درخواست کنندگان فاکتور حقوقی هنگام ثبت سفارش به این نکته توجه کافی داشته باشند، چراکه تغییر آدرس درج‌شده روی فاکتور پس از پردازش و تأیید سفارش، به‌هیچ‌عنوان امکان­پذیر نخواهد بود.

شکایت از سرویس ها و خدمات و محصولات

 • کاربران عزیز میتوانند در صورت شکایت از سرویس دهی و خدمات ارائه شده در فرا استراتژی با مراجعه به صفحه تماس باما و ارسال شکایت خود موضوع مربوطه را به ما اطلاع داده و در صورتی که در وب سایت فرا استراتژی عضویت دارند میتوانند از طریق پنل کاربری (پیشخوان ) و ارسال تیکت در بخش ثبت تیکت های پشتیبانی موضوع مورد شکایت خود را مطرح و پیگیری نمایند و این اطمینان را به شما عزیزان میدهیم که اولویت ما در هر شرایطی پیگیری شکایت های شما خواهد بود.

پشتیبانی از مشتریان و مخاطبین 

 • وب سایت فرا استراتژی در راستای ارائه خدمات آنلاین و کسب کار مجازی به کسب در آمد میپردازد لذا تمام سرویس ها و خدمات و محصولات از طریق پنل کاربری (پیشخوان) به مشتریان ارائه خواهد شد و هیچ محصول فیزیکی وجود نخواهد داشت پشتیبانی سرویس های دریافت شده و خدمات پس از فروش همه از طریق ثبت تیکت پیشتیبانی قابل پیگری بوده و یا از طریق شماره های تماس وب سایت 09033363646 و شبکه های اجتماعی معرفی شده در صفحه تماس با ما فرا استراتژی قابل پیگیری میباشد .