لطفا حواستان به خطرات پیش رو باشد.

در فرا استراتژی :

هر گونه نظرات، اخبار، تحقیقات، تحلیل ها، قیمت ها، یا سایر اطلاعات موجود در وب سایت فرا استراتژی به عنوان تفسیر عمومی بازار ارائه شده است و به منزله مشاوره سرمایه گذاری نیست. وب سایت فرا استراتژی  و تمام موسسین و کارمندان و محققین و افرادی که با فرا استراتژی همکاری دارند هیچ مسئولیتی را در قبال هیچ گونه ضرر یا خسارتی، از جمله بدون محدودیت، از دست دادن سود، که ممکن است به طور مستقیم یا غیرمستقیم از استفاده یا اتکا به چنین اطلاعاتی ناشی شود، نخواهد پذیرفت.

دقت بالا به اطلاعات فرا استراتژی

محتوای این وب سایت در هر زمان بدون اطلاع قبلی ممکن است تغییر کند و تنها با هدف کمک به معامله گران برای تصمیم گیری مستقل برای سرمایه گذاری ارائه شده است فرا استراتژی اقدامات معقولی را برای اطمینان از صحت اطلاعات موجود در وب سایت انجام داده است، با این حال، صحت آن را تضمین نمی کند و مسئولیتی در قبال ضرر یا خسارتی که ممکن است به طور مستقیم یا غیرمستقیم ناشی از محتوا یا عدم دسترسی شما باشد، نخواهد پذیرفت.

سرمایه گذاری با ریسک بالا

معامله در بازار های بورس بخصوص بازار ارز بر روی حاشیه دارای ریسک بالایی است و ممکن است برای همه سرمایه گذاران مناسب نباشد. درجه بالای اهرم می تواند علیه شما و همچنین به نفع شما کار کند. قبل از تصمیم گیری برای معامله در ارز خارجی، باید اهداف سرمایه گذاری، سطح تجربه و ریسک پذیری خود را به دقت در نظر بگیرید. این احتمال وجود دارد که بتوانید مقداری یا تمام سرمایه اولیه خود را از دست بدهید دقت کنید تمام سرمایه خود را از دست بدهید و بنابراین نباید پولی را که توانایی از دست دادن آن را ندارید سرمایه گذاری کنید. شما باید از تمام خطرات مرتبط با تجارت ارز آگاه باشید و در صورت داشتن هر گونه شک و تردید از یک مشاور مالی مستقل مشاوره بگیرید.

احترام به قوانین کشور ها مخصوصا ایران

این سایت برای ارائه یا استفاده توسط هیچ شخصی در هر کشوری که استفاده از محتوای آن مغایر با قوانین یا مقررات محلی باشد در نظر گرفته نشده است. هیچ یک از خدمات یا سرمایه‌گذاری‌های ذکر شده در این وب‌سایت برای افراد مقیم کشوری که ارائه این خدمات یا سرمایه‌گذاری‌ها برخلاف قوانین یا مقررات محلی باشد، در دسترس نیست. این مسئولیت به عهده بازدیدکنندگان این وب سایت است که از شرایط و قوانین محلی که مشمول آن هستند پیروی کنند.

پیوند (لینک) به اشخاص ثالث

پیوندهایی به سایت های شخص ثالث برای راحتی شما ارائه شده است. چنین سایت‌هایی تحت کنترل ما نیستند و ممکن است از استانداردهای حریم خصوصی، امنیتی یا دسترسی مانند ما پیروی نکنند. فرا استراتژی نه پیشنهادات ارائه دهندگان شخص ثالث را تایید و نه تضمین می کند، و فرا استراتژی مسئول امنیت، محتوا یا در دسترس بودن سایت های شخص ثالث، شرکای آنها، یا تبلیغ کنندگان آنها نیست.

تبلیغات

فرا استراتژی تعهدی نسبت به کیفیت و یا صحت ادعای کالاها، خدمات و برندهای تبلیغ شده نداشته و مسئولیت راستی آزمایی محتوای این تبلیغات بر عهده بازدید کننده است. با این حال فرا استراتژی تمام تلاش خود را برای انتخاب شرکای تجاری معتبر و متعهد به کار خواهد بست و تمام تلاش خود را در راستای تایید و بررسی تبلیغ دهندگان به فرا استراتژی خواهد کرد ولی با این حال هیچ گونه مسئولیتی را در صحت یا تایید خدمات و کالاهای معرفی شده غیر نمی پذیرد.

توصیه دوباره :آگهی هایی که در فرا استراتژی تبلیغ می شوند صرفا تبلیغات هستند و پنجاه درصد از در آمد آن صرف امور خیریه شده و پنجاه درصد دیگر صرف تامین تجهیزات آموزشی به افراد کم توان و علاقه مند به موضوع بورس و بازارهای مالی چارت محور میباشد بنابراین فرا استراتژی هیچ مسئولیتی در محتوا و عملکرد شرکت یا شخص آگهی دهنده ندارد. ولی ما حساسیت زیادی روی آگهی ها داریم و هر تبلیغی را در سایت قرار نمی دهیم. و همچنین دقت کنید که انجام هر گونه تراکنش مالی با این شرکت ها، به عهده و به مسئولیت خود شما خواهد بود.

نام و نشان و برند فرا استراتژی

فرا استراتژی فقط در بستر وب به آدرس farastrategy.com و شبکه های اجتماعی که لینک آنها در صفحه تماس با ما و ذیل وب سایت موجود میباشد فعال است و هیچ رسانه دیگری با نام متفاوتی ندارد لذا حتما برای ورود به شبکه های اجتماعی ما از آن لینک ها استفاده کنید تا با نام های مشابه مورد سوء استفاده قرار نگیرید لذا مراقب افراد سودجو که از نام و برند فرا استراتژی  استفاده می کنند باشید.