معرفی فرا استراتژی

فرا استراتژی نام مجموعه ای از جوانان موفق با تجربه در تخصص های خود و با هدف ارائه علوم تخصصی در حوزه آموزش بورس و خدمات در بستر مارکت تخصصی بورس تشکل شده و می باشد. تیم تحقیقاتی و متخصص فرا استراتژی به دنبال بروزترین مباحث در حوزه انواع بورس یا همان بازارهای مالی چارت محور میباشد تا در راستای ارائه خدمتی حرفه ای و بروز جزو بهترین ناشران علوم بورس در ایران و حتی بین الملل باشند. ناراحتی موسسان و اساتید فرا استراتژی از کامل نبودن دوره های آموزشی و ارائه نکات کم علمی توسط دوستان دیگر مارا بر آن داشت تا هر آنچه در زمینه علوم بورس در چنته داریم و اینکه در آینده بدست می آوریم را همه و همه در اختیار مشترکین و مخاطبان و دانشجویان فرا استراتژی قرار دهیم، تا با آگاهی کامل پا به عرصه بازار های بورس گذاشته و کسب سود مستمر کنند و با گفتن حقایق که از طرف اساتید فرا استراتژی ارائه می شود در انتخاب و فعالیت در بورس تصمیم آگاهانه تری بگیرند.

داستان فرا استراتژی

ایده فرا استراتژی از دوسال بعد از شروع فعالیت آشنایی بنیانگذار فرا استراتژی وحید جواهری در بازار ارز بین الملل در ذهن ایشان شکل گرفت و از زمان بازدید غرفه داران فارکس در نمایشگاه الکامپ تهران زمانی که ایشان سال 2007 فعالیت خود را در بازار ارز شروع کرد همیشه متهم به فعالیت در شرکت های هرمی میشد در صورتی که اصلا فعالیت در بازار ارز هیچ ربطی به شرکت های هرمی نداشته و نخواهد داشت .
بدلیل تخصص ایشان در حوزه نرم افزار و تجارت الکترونیک و مارکتینگ آنلاین همیشه قصد برپایی کسب کار آنلاین و ایجاد بستری برای ارائه تخصص خود و خدمات مختلف نرم افزاری داشت ولی بنا به دلایل مختلف چه خوب و چه بد یا چه خوشبختانه و چه متاسفانه شرایطی فراهم نشد تا این ایده اجرایی شود و در صندوقچه ذهن ایشان ماند تا سال 2021 یعنی فروردین 1400.
در این مدت 13 سال هم مشغول امور تحقیقات و گذراندن دوره های مختلف و برگزاری دوره های خصوصی به بیش از 100 دانشجو و معامله در بازار بوده تا اینکه یک روز با مراجعه به صندوقچه ذهن خود ایده فرا استراتژی بیرون آورده و در فروردین 1400 آن را عملیاتی کرد. و به ادامه در چرا ایده فرا استراتژی گوش دهید .

چرا ایده فرا استراتژی

به دهها و یا حتی بیش از 100 دلیل ایده فرا استراتژی اجرایی شد که در اینجا به چند مورد از مهمترین ها اشاره میکنیم .

 1. افشای حقایق بازار بورس( بازار ارز بین الملل _ بازار سهام _ بازار ارز دیجیتال ) که متاسفانه توسط دوستان محترم منتشر نمی شود و موجب ضرر خیلی از هموطنان عزیز میگردد.
 2. در اختیار قرار دادن تجارب شخصی 15 ساله و نشر حقایق بازار و جلوگیری از انتشار اکاذیب و رویا فروشی و توهم سازی کاذب در ذهن معامله گران بالاخص ایرانیان عزیز .
 3. جلوگیری از نشر دوره هایی با عنوان 0 تا 100 ، به دلیل اینکه ما در هیچ موضوع علمی صد در صد کامل ندایم و ما با واژه جامع مخالف نیستیم ولی صفر تا صد یعنی کامل کامل و بیشتر از آن وجود ندارد و هر آنچه هست یعنی همین، که اصلا این امر غیر معقول و غیر منطقی است چون علوم در موضوعات مختلف ثانیه به ثانیه در حال رشد و توسعه است.

تفکر فرا استراتژی

با توجه به اینکه دنیا به سرعت در حال رشد و نوآوری هست و موضوع بورس و تجارت الکترونیک در لیست 5 شغل پردرآمد اول دنیا قرار دارد بنابراین فرصت را از دست نداده و با فعالیت درموضوع های غیر از کسب در آمد در بورس غافل نشوید و حتی اگر شغل دیگری دارید فعالیت در بورس را در کنار شغل دیگر خود داشته باشید.
اما…
به همین راحتی هم نیست باید با گذراندن دوره های آموزشی تخصصی به این علوم دست پیدا کنید تا بتوانید در جنگ با وال استریتی ها پیروز شوید چون آنها به جدیدترین تکنولوژی ها دسترسی دارند و در مقابل شما ایستاده اند، فرا استراتژی با تفکر پرورش چنین متخصص هایی که در مقابل گرگهای وال استریت قد علم کنند! قدم در این مسیر گذاشته تا با استفاده و ارائه جدیدترین تکنولوژیهای روز دنیا به تربیت متخصصین جهت رسیدن به همکاری در بزرگترین شرکت های سرمایه گذاری دنیا مانند بلک راک، کپیتال گروپ، فیدلیتی، گلدمن ساکس، پیمکو، گروه ونگارد، جی‌پی مورگان و… برسند و فرا استراتژی حتی یک لحظه هم از حرکت نمی ایستد.

چشم انداز فرا استراتژی

فرا استراتژی با هدف و تلاش در رسیدن به جایگاههای بالا در عرصه بازار های بورس و قرار گرفتن در کنار غول های سرمایه گذاری دنیا که با استفاده از جدیدترین تکنولوژی ها به آنجا رسیدند با تحقیق و استفاده در حال حاضر از همان تکنولوژی ها و بدست آوردن تخصص بیشتر شعبه دفتر مرکزی خود را در خیابان وال استریت نیویورک بنا کرده تا جزو افتخارات ایرانی ها در این حوزه باشد، و در این راستا دست از هیچ تلاشی بر نمیدارد و با پرورش نیروهای متخصص وحرفه ای و همکاری با آنها قطعا به این جایگاه خواهد رسید .
بهترین ها حق ما ایرانی های باهوش بوده و هست و خواهد بود .

پلی میان آموزش و سود مستمر

فرا استراتژی پیرو چشم اندازی که دارد با تربیت و آموزش دانشجویان علاقه مند و پیگیر، ایشان را تا رسیدن به سود مستمر و پایدار همراهی خواهد کرد البته خیلی مهم است که خودشان هم در تمام مسیر همراه ما باشند تا بتوانند برای خود در آمد ایجاد کرده و در صورت تمایل به ما هم در رسیدن به اهدافمان کمک کنند.
یکی دیگر از اهداف آموزشی فرا استراتژی تاسیس بزرگترین و مجهز ترین دانشگاه بورسی ایران و جهان است تا با ارائه دستاوردهای علمی پس از تحقیقات اساتید به ایرانیان و حتی دنیا در راس هرم انتشار علوم تخصصی بورس قرار گیرد و هدایتگر معامله گران باشد.

دریافت نماد اعتماد الکترونیکی سال 1400

ما در فرا استراتژی چه میکنیم :

 1.  ارائه دوره های آموزشی عمومی و تخصصی کمیاب به علاقه مندان 
 2. طراحی استراتژی های معاملاتی روی هر نمودار بورسی با الگوریتم های هوش مصنوعی و ارائه گزارش عملکرد واقعی و دقیق از استراتژی طراحی شده
 3. طراحی سیستم های معاملاتی با توجه به نیاز مشتریان بر اساس میزان سرمایه و میزان ریسک پذیری ایشان به همراه گزارش تست واقعی و دقیق
 4. ارائه راهکارهای تخصصی در بازار های بورس
 5. برنامه نویسی به زبان های java,python,mql4,mql5و … جهت سفارش مشتریان در موضوع بورس (طراحی اکسپرت، طراحی اسکریپت، طراحی اندیکاتور، طراحی مدیریت سرمایه)
 6. اجرای راه اندازی اتاق های ترید یا همان اتاق های معامله گری (نرم افزاری و سخت افزاری) و آموزش تخصصی آنها 
 7. پیاده سازی کارگزارهای بین المللی 
 8. پیاده سازی صرافی های بین المللی 

با تیم فرا استراتژی آشنا شوید

وحید جواهری

مدرس و موسس فرا استراتژی

زهرا قضاوتی

پشتیبان آموزش

بهناز خیرآبادی

پشتیبان آموزش

فاطمه قضاوتی

مدیر داخلی